W ogrodzie, na plaży, lub na basenie. Dmuchane zabawki dla dzieci można spotkać w wielu miejscach, oraz pod wieloma postaciami, a dzieci je uwielbiają. Świetnie sprawdzają się jako urozmaicenie zabawy, oraz zapewnienie dzieciom ciekawej zabawy. Każdy z nas miał kiedyś zabawki do kąpieli i wie jaką frajdę to niesie, a nie wymaga dużego nakładu finansowego. Przedstawiamy materiał, w którym dowiecie się jak kupić najlepsze dmuchane zabawki.

Na co zwrócić uwagę kupując dmuchane zabawki do wody dla dzieci?

Nie można wybrać zabawek, bez uprzedniego przyjrzenia się im, oraz sprawdzenia czy rzeczywiście nadają się dla naszego dziecka. Jest to istotna sprawa, by rozważnie wybrać zabawki dla najmłodszych i zapewnić im bezpieczeństwo.

Kwestią pierwszorzędną jest fakt, czy zabawki są atestowane i sprawdzone przez odpowiednie służby. Powinien znajdować się na nich znak CE, który świadczy o tym, że zabawka jest zgodna z normami występującymi na terenie kraju, czy Unii Europejskiej. Wystrzegajmy kupowania się tanich zabawek, oraz kupowania ich na lokalnych targach, gdzie w większości sprzedawane są zabawki, które nie przechodzą żadnych testów przed dopuszczeniem ich do użytku.

Kupujmy zabawki odpowiednie do wieku naszego dziecka. Niektóre z nich, posiadają drobne elementy, które dzieci mogą połknąć, a jest to bardzo niebezpieczne. Warto zwrócić uwagę, by zabawki nie miały wad fabrycznych w postaci ostrych krawędzi, mogących pokaleczyć dziecko. Warto sięgać po zabawki najlepszych firm, ponieważ przykładają one największą wagę do tego, by stworzyć je z odpowiednich materiałów, które są uprzednio poddawane wielokrotnym testom, by nie wywoływały reakcji alergicznych, skaz o raz uczuleń.

Kształt, rozmiar i szata graficzna zabawek

Jak wiemy, producenci wprowadzają na rynek coraz to nowsze i bardziej chwytliwe grafiki, by sprostać upodobaniom najmłodszych. Akcesoriów i zabawek jest tak dużo, że czasami ciężko się zdecydować. Warto wybierać zabawki odpowiednio do tego, gdzie będą one używane, oraz przez kogo, by trafić w gust dziecka, a jak wiemy bywają one wybredne. W dzisiejszych czasach nie jest to problemem, bo każde dziecko znajdzie dmuchane zabawki do wody, a na nich swoje ulubione zwierzątko, bohatera, czy postać z bajki w postaci dmuchanej zabawki.

Jakie zabawki dla dziewczynek, jakie dla chłopców?

Nie od dziś wiemy, że dziewczynki nie bawią się tym co chłopcy. Dziewczynkom z pewnością spodobają się wszelkiego rodzaju dmuchane lalki, zwierzątka oraz postaci z bajek. Dodatkowo zadbajmy by były to zabawki kolorowe i różnorodne.

Chłopcy bez dwóch zdań świetnie będą się bawić autami, motorami, oraz bohaterami z kreskówek. Często wybierają również zabawki o bardziej stonowanych i mniej pstrokatych kolorach. Warto pamiętać o najmłodszych i specjalnych zabawkach dla nich. Producenci oferują specjalne zabawki edukacyjne, które są bardzo interesującym wyborem, pomagającym kształcić dzieci podczas zabawy.

Jak dbać o dmuchane zabawki?

Zwróćmy na uwagę to jak używane są dmuchane zabawki i akcesoria. Na plażach trzeba mieć świadomość, że nie każdy za sobą sprząta i czasami można trafić na jakiś patyk, lub coś ostrego, co może przebić zabawki. Przed zabawą, warto przekopać choć trochę piasek, by mieć pewność, że materac, koło lub inne zabawki zaraz nie wystrzelą.

Zabawki po skończonej zabawie warto przepłukać wodą i pozwolić im wyschnąć przed ich złożeniem. Pamiętajmy, że dmuchańce nie do końca lubią słońce. Nie wystawiajmy ich na otwarte słońce na długo, ponieważ wypłowieją, albo w najgorszym przypadku pękną.

Jakie zabawki wybrać na basen?

Dmuchane fotele mają różnorodne kształty i kolory

Na basenie z akcesoriami i dmuchanymi zabawkami nie da się nudzić. Wszelkiego rodzaju koła, materace czy piłki będą odpowiednimi, by aktywnie i miło spędzić czas. Kupując piłkę, mamy pewność, że nie tylko dzieci będą z niej korzystać, bo dorośli z pewnością będą mieli ochotę na zabawę z dziećmi.

Producenci dmuchanych zabawek śpieszą także z pomocą początkującym pływakom i zapewniają im odpowiedni sprzęt do nauki pływania. Oprócz czepka pływackiego, i okularów warto kupić dziecku dmuchane rękawki do pływania, czy deskę. Dla maluchów świetnie sprawdzą się koła, oraz wszelkiego rodzaju makarony, by w podczas zabawy w brodziku, czy głębszym basenie było ono bezpieczne. Dla starszych świetnie spiszą się wszelkiego rodzaju materace, oraz fotele.

Dmuchane zabawki na plażę – jakie kupić?

Tutaj wybór jest równie szeroki co w przypadku basenu. Warto wybierać takie zabawki, które przeznaczone są na basen, ponieważ świetnie spiszą się one również nad morzem, czy nad jeziorem. W przypadku plaży mamy nieco większy wybór, ponieważ niektórych rzeczy nie wniesiemy na basen ze względu na duży rozmiar. Mowa tutaj o dużych pontonach, czy materacach. Sprawdzą się one świetnie do pływania, jak również by odpocząć i złapać nieco promieni słonecznych.

Dmuchane zabawki na basen i plażę – Ranking i cena 2020

Materace, koła i pontony spiszą się świetnie. Pamiętajmy o gabarytach, by wnieść je na basen. Prezentujemy ranking najlepszych zabawek, pochodzący z serwisu nokaut, który jest na bieżąco aktualizowany.

Jakie zabawki dmuchane do grodu wybrać?

Producenci w swojej ofercie mają zabawki, oraz akcesoria, które idealnie pasują do zabawy w ogrodzie. Dmuchana zjeżdżalnia ogrodowa, basen, oraz brodzik sprawdzą się świetnie, jeżeli mamy duży ogród i możemy sobie pozwolić na coś większego. Zamiast wychodzić na basen, czy na plażę, możemy kupić zabawki ogrodowe i urządzić sobie coś takiego w ogrodzie i spędzić czas z rodziną bez konieczności wyjeżdżania. Dzieci z chęcią będą korzystać z wszelkiego rodzaju basenów, oraz trampolin – dmuchane zabawki do skakania dla dzieci to bez wątpienia jedne z najbardziej atrakcyjnych zakupów.

Podczas zabawy miejmy dzieci na oku. Śliska powierzchnia, oraz gumowe elementy to warunki idealne do wywrotki. By zapewnić dzieciom bezpieczeństwo, warto kupić im dobre klapki, by noga było nieco usztywniona, oraz nie ślizgała się.

Dmuchane zabawki do ogrodu – Ranking i cena 2020

Prezentujemy ranking, gdzie znajdziecie najlepsze dmuchane zabawki do ogrodu. Ranking pochodzi z serwisu Nokaut i jest na bieżąco aktualizowany.